Останній тур ДЮФЛ України у 2017році команди ФЦ «Ковель-Волинь» проводили у Івано-Франківську проти місцевого «Урагану». Господарі свій домашній матч проводили неподалік обласного центру, в селі Загвіздя. Нажаль якість футбольного поля, явно не відповідала Всеукраїнським змаганням.

88888888899999

     Спершу на полі сильнішого виявляли команди U-17. Незважаючи на важкий переїзд, футболістам ФЦ «Ковель-Волинь» вдалося забити по 2 голи у кожному з таймів, та у підсумку здобути перемогу 4:0. У ковельчан відзначилися: Залібський Богдан (2), Миткалик Микола, Старушик Микола.

   Після гри старших команд поле вже повністю нагадувало болото,і тому гру молодших команд футболом назвати було важко. У підсумку господарі здобули перемогу 1:0, забивши на початку гри. Хоча молоді ковельчани мали декілька нагод щоб зрівняти рахунок, але їм це не вдалося.

    Загалом остання гра не змінила картини у турнірній таблиці, дві наші команди йдуть на перерву лідерами, з чим їх і вітаємо. Прикро одне, що в ми Ковелі, приймаємо наших гостей на чудовому, завчасно підготовленому полі. Навіть коли погода дуже несприятлива, колектив футбольного центру вдвічі більше працює, щоб забезпечити комфорт молодим футболістам. Натомість приїжджаючи на матчі в подібні місця, задаєш одне запитання: «Перед тим як заявлятися в змагання такого рівня, можливо потрібно створити відповідну інфраструктуру, чому наші діти мають страждати від некомпетентності окремих футбольних діячів?».

                                           Тільки Ковель!logo  Тільки Перемога!

Партнери

 Полиш